Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

piątek, 03 kwietnia 2020 23:33

Pożar przy ul. Przemysława

W późny, piątkowy wieczór służby otrzymały powiadomienie o pożarze, jaki został zauważony na terenie jednej z nieruchomości przy ul. Przemysława II.

piątek, 03 kwietnia 2020 16:33

Tymczasowy zakaz wstępu do lasów

Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte. Decyzja ta ma obowiązywać od 3 do 11 kwietnia.

Gnieźnieński oddział Archiwum Państwowego w Poznaniu prosi mieszkańców Grodu Lecha o pomoc w identyfikacji osób, widocznych na załączonym zdjęciu. 

piątek, 03 kwietnia 2020 14:03

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 3 kwietnia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na piątek 3 kwietnia.

Kilka dni temu gnieźnieńscy policjanci zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań na terenie miasta ma dochodzić do znęcania się nad psem.

piątek, 03 kwietnia 2020 08:44

Poszukiwany dyrektor dla szpitala

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Kandydaci mają dwa tygodnie na składanie dokumentów.

czwartek, 02 kwietnia 2020 19:20

Zaginął Przemysław Pars

Rodzina i znajomi poszukują zaginionego 39-letniego mieszkańca Gniezna, z którym od wczoraj nie mają kontaktu. 

Od dziś na terenie Gniezna prowadzone będą mieszane patrole funkcjonariuszy tutejszej komendy policji oraz żandarmów wojskowych. 

W czwartkowe popołudnie strażacy zostali zadysponowani do pożaru, który został zauważony w jednym z budynków przy drodze wyjazdowej z miasta.

czwartek, 02 kwietnia 2020 13:28

Zakaz wstępu do parków. Co z bieganiem?

W Gnieźnie zamknięte zostały wszystkie parki. Podobna sytuacja dotyczy również wszystkich rekreacyjnych terenów zielonych na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Miłośnicy sportu zastanawiają się, gdzie mogą teraz pobiegać? Czy zostaną wtedy ukarani mandatem?

Strona 1 z 581

Ostatnio dodane