Ciżma Party – muzyka lat 70-tych i 80-tych w Latarni na Wenei

Każdy kto pamięta Zakładowy Dom Kultury „Polania” kojarzy także działającą w nim „Ciżmę” – klub, który przyciągał do siebie wystrojem, światłem i przede wszystkim muzyką. W najbliższy piątek nastąpi swojego rodzaju powrót do tego klimatu za sprawą imprezy w Latarni na Wenei, gdzie za konsoletą stanie DJ Tinkers, który współtworzył markę „Ciżmy”.
Ciżma to kultowy klub-dyskoteka działający od końca lat 70. przy ul. Spichrzowej – wtedy to DJ’em i twarzą Ciżmy był Tinkers. Na Jego dyskoteki przychodzili młodzi Gnieźnianie chcący posłuchać muzyki dyskotekowej granej z czarnych płyt. Rozpoznawalny styl i gust muzyczny zapewnił mu liczne grono fanek i fanów.
Latarnia na Wenei zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Noce Weneckie do Latarni na Wenei – plenerowego domu kultury na powietrzu przy Jeziorze Jelonek. Tym razem DJ Tinkers zagra dla wszystkich jak to kiedyś w kultowej Ciżmie bywało.
Wydarzenie zaplanowane na piątek 31 lipca na godz. 19.00 w Latarni na Wenei jest dedykowane tym, którzy chcą sobie powspominać jak to bywało kiedyś, ale także dla wszystkich, którzy uwielbiają tańczyć i imprezować przy muzyce z lat 70-tych i 80-tych. Tinkers zagra z czarnych płyt, a nie zabraknie także współczesnych nutek!
Projekt sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.
#Tagi
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.




















