Jesteś tutaj:Kultura Kup zdjęcie i wesprzyj leczenie małej Zosi
środa, 11 grudnia 2019 14:58

Kup zdjęcie i wesprzyj leczenie małej Zosi

 
Kup zdjęcie i wesprzyj leczenie małej Zosi źródło: Fotograficzny Młyn

Twórcy zrzeszeni w ramach inicjatywy Fotograficzny Młyn zachęcają do udziału w licytacji zdjęć, z której dochód wesprze leczenie małej Zosi.

Zosia walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym i niedosłuchem, który niestety wciąż postępuje. W walce o samodzielność wspomaga ją sztab specjalistów: lekarze oraz rehabilitanci, logopeda, surdopedagodzy i masażysta. Rodzice dziewczynki potrzebują na to leczenie ogromnych środków, dlatego każdy datek może ich wesprzeć.

Fotograficzny Młyn wyszedł z inicjatywą sprzedaży prac, które jakiś czas temu były prezentowane na ich wystawie. Zdjęcia przedstawiające martwą naturę oraz widoki miasta, można licytować za pośrednictwem serwisu Charytatywni Allegro. Zbiórkę prowadzi Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" - zachęcamy do wsparcia! - kliknij.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022