Jesteś tutaj:Kultura Zebrali prawie 14 tys. złotych na podopiecznych z domu dziecka
poniedziałek, 06 stycznia 2020 10:18

Zebrali prawie 14 tys. złotych na podopiecznych z domu dziecka

 
Zebrali prawie 14 tys. złotych na podopiecznych z domu dziecka fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielny wieczór Klub Muzyczny Młyn po raz kolejny był świadkiem wyjątkowej imprezy charytatywnej, odbywającej się już od szeregu lat - Zimowych Jelonków.

Coroczne wydarzenie, którego celem jest zebranie pieniędzy na rzecz podopiecznych Zespołu Wsparcia Rodziny w Trzemesznie, w którym przebywa wiele dzieci z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Dzięki zebranym środkom mogą one mieć zorganizowany coroczny wyjazd na ferie, który pozwala im się oderwać od codzienności. Od lat też akcja spotykała się z dużym odzewem społecznym i tak samo było również w niedzielę.

W trakcie imprezy, organizowanej przez Stowarzyszenie Bez Nazwy oraz nieformalne Towarzystwo Miłośników Jelonka Rogacza, na scenie zaprezentowały się zespoły z niezwykle energicznym repertuarem - The Black Bones, Many'yhands a na końcu DJ Alfred. W przerwach między występami odbywały się licytacje różnych fantów, podarowanych przez firmy, instytucje, znane osoby, drużyny sportowe czy kluby. Niektóre z nich szybowały wysoko w górę dzięki zażarcie walczącym o kupno zainteresowanych. Ostatecznie udało się zebrać 13911,63 złotych, które wesprą podopiecznych z trzemeszeńskiego ośrodka.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza kosmoskosmos wtorek, 07 stycznia 2020 01:26 napisane przez kosmoskosmos

    Gratuluję dobrej imprezy!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane