Jesteś tutaj:Kultura Dzień otwarty budżetu obywatelskiego
wtorek, 28 stycznia 2020 08:10

Dzień otwarty budżetu obywatelskiego

 
Dzień otwarty budżetu obywatelskiego zdjęcie nadesłane

Pierwsza sobota lutego będzie kolejną okazją dla mieszkańców do zabrania głosu w dyskusji dotyczącej przyszłości Budżetu Obywatelskiego.

Na 1 lutego zaplanowany został Dzień Otwarty Budżetu Obywatelskiego. Między 10:00 a 12:00 w siedzibie Starego Ratusza odbędzie się spotkanie, podczas którego pracownicy Urzędu Miejskiego dokładnie wyjaśnią na czym polega Budżet Obywatelski. Będą też chcieli poznać zdanie mieszkańców i zadać pytania, co należy zmienić w jego regulaminie i dlaczego ich zdaniem należy tego dokonać.

Do uczestnictwa w spotkaniu są zaproszeni wszyscy, którzy są zainteresowani tą tematyką, angażowali się w budżet obywatelski lub mają pomysły, które chcieliby zrealizować. To okazja, by móc aktywnie włączyć się w budowanie lepszej jakości naszego miasta.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Prosport środa, 29 stycznia 2020 22:15 napisane przez Prosport

  Radni są również po to aby słuchać swych wyborców.

 • Link do komentarza Prosport wtorek, 28 stycznia 2020 17:14 napisane przez Prosport

  Zosiu, idź i zabierz glos, pokaż, że nie jesteś tylko typową małostkową marudą.

 • Link do komentarza ?????????????????????????????????????????????????????????/ wtorek, 28 stycznia 2020 10:00 napisane przez ?????????????????????????????????????????????????????????/

  to po co wybieraliśmy tych radnych ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • Link do komentarza Zosia wtorek, 28 stycznia 2020 08:42 napisane przez Zosia

  A kto się tymi uwagami mieszkańców przejmie ? Radni miejscy , którzy już dawno o wszystkich mankamentach głosowań na wykorzystaniem Budżetu Obywatelskiego wiedzą i nic nie robią, by te mankamenty zlikwidować uchwalając nowy bardziej uczciwy regulamin !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane