Jesteś tutaj:Kultura Nastrojowy koncert grupy Póki Co
poniedziałek, 24 lutego 2020 17:19

Nastrojowy koncert grupy Póki Co

  mnopr
Nastrojowy koncert grupy Póki Co zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę na zaproszenie Centrum Kultury "Scena to dziwna" w CKZiU gościł zespół Póki Co.

CK eSTeDe, korzystając z gościnności Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, od jakiegoś czasu zaprasza na różne wydarzenia kulturalne, których tematyka jest bardzo urozmaicona. Po ostatnim walentynkowym akcencie, teraz przyszła kolej na występ grupy Póki Co.

Podczas bardzo klimatycznego koncertu usłyszeć można było między innymi utwory z płyty „Piosenki snuja” a także utwory, które - jak mówią muzycy - miały wpływ na ich widzenie świata. Znakomita dawka muzyki i poezji porwała zebranych gości do "Krainy łagodności". Wokalistka Ela Rojek wraz z Jarkiem Bielińskim, Marcinem Świdzińskim oraz Sebastianem Pacheckim w sposób szczególny opowiedzieli o miłości, przemijaniu i otaczającej nas rzeczywistości. Sprawili, że był to wieczór pełen pozytywnej energii, dobrej muzyki i świetnych tekstów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane