Jesteś tutaj:Kultura Młodzi muzycy zagrali na odległość
środa, 15 kwietnia 2020 09:48

Młodzi muzycy zagrali na odległość

 
Młodzi muzycy zagrali na odległość kadr z nagrania

Wychowankowie gnieźnieńskiej Szkoły Muzycznej w kwietniu mieli świętować 75-lecie działalności szkoły. Nie mogąc tego zrobić, wykonali wspólnie fragment utworu zagranego we własnych domach.

W kwietniu miały się odbyć uroczyste obchody 75-lecia Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie. Na tę okazję uczniowie i nauczyciele tej placówki przygotowywali od kilku miesięcy koncert, ale z uwagi na obecną sytuację to niezwykłe spotkanie muzyczne odbędzie się w późniejszym terminie. 

W związku z tym, że sytuacja wymusiła na młodych artystach, by pozostali w domach, zostali oni zaproszeni do wykonania fragmentu utworu smyczkowego pod kierunkiem Agaty Musioł. Zapraszamy do odsłuchania.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane