Jesteś tutaj:Kultura „Arka Noego” w wykonaniu Kwartetu ProForma i przyjaciół
środa, 06 maja 2020 12:13

„Arka Noego” w wykonaniu Kwartetu ProForma i przyjaciół

 
„Arka Noego” w wykonaniu Kwartetu ProForma i przyjaciół kadr z nagrania

Kilka dni temu miała miejsce premiera teledysku do piosenki, którą nagrano w trakcie epidemii. Do jej udziału zaproszono także gnieźnian.

1 maja miała miejsce premiera teledysku do piosenki, którą zrealizowali zdalnie twórcy Kwartetu ProForma wraz z przyjaciółmi. Do udziału w tym przedsięwzięciu, realizowanym z prywatnych studiów oraz domów, zaproszono także członków gnieźnieńskiego Chóru "Metrum". Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego wykonania utworu "Arka Noego"

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane