Jesteś tutaj:Kultura Ruszył nabór filmów na tegoroczną Offeliadę
środa, 20 maja 2020 15:25

Ruszył nabór filmów na tegoroczną Offeliadę

 
Ruszył nabór filmów na tegoroczną Offeliadę źródło: UM

Czternasta edycja Festiwalu Filmowego "Offeliada" zaplanowana została na tegoroczny listopad. Właśnie ruszył nabór filmów na to wyjątkowe wydarzenie.

Organizatorzy imprezy poinformowali o iż do 6 września czekają na nadsyłane materiały filmowe, które wezmą udział w tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego Offeliada. Wydarzenie odbędzie się między 4 a 8 listopada 2020 roku, choć nie jest jeszcze znana jego pełna formuła z uwagi na planowany remont MOK-u.

Zainteresowani udziałem w konkursie mogą zapoznać się ze szczegółami, zawartymi w regulaminie festiwalu, dostępnym w załącznikach poniżej. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.offeliada.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane