Jesteś tutaj:Kultura Pokaz filmu „Green Book” w ramach kina samochodowego
poniedziałek, 06 lipca 2020 12:53

Pokaz filmu „Green Book” w ramach kina samochodowego

  UM (opr)
Pokaz filmu „Green Book” w ramach kina samochodowego źródło: UM

Już w trzecią sobotę lipca gnieźnianie będą mogli obejrzeć film w ramach pierwszego kina samochodowego, które odbędzie się przy ul. Spokojnej.

Seans odbędzie się 18 lipca, a na ekranie pojawi się film "Green Book", którego projekcja zaplanowana jest na godzinę 21:30 i odbędzie się na parkingu przy ulicy Spokojnej (przy starej hali GOSiR). Na seans obowiązują darmowe wejściówki, które już od wtorku, 7 lipca, można odbierać w Urzędzie Miejskim w Wydziale Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, nie powinno się zwlekać ze zgłaszaniem się po bilety.

Najważniejsze zapisy regulaminu kina samochodowego:

- na seans wpuszczane będą wyłącznie samochody osobowe i obowiązuje w nich limit miejsc zajętych w aucie – maksymalnie połowa plus 1 (w przypadku auta 5- osobowego zajęte mogą być zatem 3 miejsca),
- przed wjazdem na seans mierzona będzie temperatura. Osoby, które będą miały powyżej 37 stopni nie będą mogły brać udziału,
- jedna wejściówka dotyczy jednego auta,
- wjazd na seans możliwy na 60 minut przed rozpoczęciem filmu,
- zamknięcie parkingu 5 minut przed seansem,
- podczas seansu auto musi mieć wyłączony silnik, dźwięk nadawany będzie przez radio,
- przekąski we własnym zakresie.

1 komentarz

  • Link do komentarza hipokryzja środa, 08 lipca 2020 11:16 napisane przez hipokryzja

    podczas seansu auto musi mieć wyłączony silnik - eko projekt, gdzie Ci młodzi ekolodzy z przed teatru ? gdzie rowerzyści ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane