Wydrukuj tę stronę
wtorek, 14 lipca 2020 10:54

Wspólny piknik dla trzemeszeńskich działaczy

  mn
Wspólny piknik dla trzemeszeńskich działaczy zdjęcie nadesłane

W miniony weekend przy Jeziorze Malicz niedaleko Trzemeszna, odbyło się spotkanie plenerowe dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających na terenie tutejszej gminy. 

Organizatorem pikniku była Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Trzemesznie na czele z jej Przewodniczącym i jednocześnie pomysłodawcą pikniku Andrzejem Lisieckim. W trakcie spotkania przeprowadzone zostały zawody wędkarskie w trzech kategoriach: kobiety, juniorzy oraz seniorzy. Chętnych do wędkowania nie brakowało i zajętych było 26 łowisk.

Podczas, gdy wiele osób łowiło, dla innych zapewniono również atrakcje tj.: można było miło spędzić czas pływając kajakami ze Stowarzyszeniem pod Żaglami oraz rowerkami wodnymi z Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także podziwiać piękną przyrodę otaczającą Jezioro Malicz podczas przejażdżek bryczką i przejażdżek motocyklami ze Stowarzyszenia „Wolni Strzelcy”. Uczestnicy pikniku posilali się kiełbaskami z grilla, przepysznymi plackami drożdżowymi, za które podziękowania należą się Joannie Lisieckiej oraz ciasteczkami, sokami, kawą i herbatą.

W bardzo miłą atmosferę wprowadziło również wszystkich uczestników rozpalane ognisko przy którym, można było wspólnie spędzić czas. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim członkom stowarzyszeń za zaangażowanie się we wspólną organizację pikniku. Członkowie organizacji mieli okazję do wspólnego nawiązywania współpracy, powstawały już nawet plany na kolejne tego typu spotkania z udziałem bardzo wielu chętnych osób, które chciałyby włączyć się w przyszłości w organizację wspólnych przedsięwzięć dla społeczności lokalnej.

Galeria