Jesteś tutaj:Kultura Pierwszy pokaz filmu w kinie samochodowym
niedziela, 19 lipca 2020 11:46

Pierwszy pokaz filmu w kinie samochodowym

 

Kilkadziesiąt samochodów zagościło w sobotni wieczór na parkingu niedaleko stadionu hokejowego, gdzie odbyła się projekcja filmu w ramach pierwszego w Gnieźnie kina samochodowego.

Na parking przy ul. Spokojnej przybyła spora liczba osób, którzy wcześniej odebrali bezpłatne wejściówki, umożliwiające wjazd na plac. W ramach sobotniego pokazu filmowego, na ekranie wyświetlana była oskarowa produkcja z 2018 roku pt. "Green Book" - aby móc usłyszeć film, uczestnicy seansu musieli pozostawić włączone radia samochodowe z ustawioną określoną częstotliwością. 

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Maro wtorek, 21 lipca 2020 20:00 napisane przez Maro

    Dla młodych ludzi mogących się intymnie przytulić, w czasie wyświetlania filmu w swoim przytulnym samochodzie, to znakomity pomysł !!

  • Link do komentarza Oli poniedziałek, 20 lipca 2020 15:16 napisane przez Oli

    Dziwny to Ty jesteś...szofer

  • Link do komentarza szofer niedziela, 19 lipca 2020 19:05 napisane przez szofer

    Nie potrafię zrozumieć, jaka przyjemność może być z oglądania filmu z samochodu? Ludziska maja w domu telewizory, często większe, jak pół największej mieszkaniowej ściany, mogą sobie przed ekranem wygodnie usiąść, a tu siedzą skuleni w samochodzie, przeszkadza kierownica, nóg nie można wyprostować. Dziwne zjawisko!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane