Jesteś tutaj:Kultura Trwa dodruk „Mrocznego Gniezna”
czwartek, 23 lipca 2020 17:04

Trwa dodruk „Mrocznego Gniezna”

  Materiał prasowy

Pierwsza książka o kryminalnych zdarzeniach, które miały miejsce w Grodzie Lecha w okresie międzywojennym, szybko znika z półek w sklepach. Ruszył już dodruk kolejnej partii tej publikacji.

W ciągu niespełna dwóch tygodni od momentu, jak „Mroczne Gniezno” trafiło do sprzedaży, znaczna część nakładu znalazła już swoich nabywców, a książki trafiły już na półki Czytelników. We wszystkich punktach sprzedaży publikacja jest bestsellerem, a księgarze nie ukrywają, że od dawna nie było wydania o Gnieźnie cieszącego się taką popularnością i to w okresie letnim. 

Podobna sytuacja dotyczy sprzedaży w sieci - zamówienia do Wydawnictwa VIPART trafiają z różnych części kraju, a najczęściej publikację zamawiają dawni mieszkańcy Gniezna, którzy swoje życie związali z innym miastem, ale wciąż chcą poznawać historię swojej rodzinnej miejscowości. Również w trakcie promocji książki w ubiegłym tygodniu w Starym Ratuszu wielu zainteresowanych zdecydowało się zakupić swoje egzemplarze.

Choć póki co dostawy docierają na bieżąco, to jednak taki obrót spraw spowodował, że zadecydowano o zamówieniu dodruku książki. Od kilku dni w drukarni trwają już prace przy wykonywaniu kolejnej partii egzemplarzy. Wszystkie one trafią do wspominanych wcześniej punktów sprzedaży, a także nowych lokalizacji, gdzie „Mroczne Gniezno” będzie można zakupić już wkrótce. Więcej szczegółów już niebawem.


Zobacz więcej o książce „Mroczne Gniezno”

2 komentarzy

  • Link do komentarza Stan sobota, 25 lipca 2020 20:40 napisane przez Stan

    Gratulacje dla p. Rafała Wichniewicza. Książka wciąga i niejednokrotnie zaskakuje. Idąc ulicami miasta mam teraz inne spojrzenie na to co działo się w kamienicach, na ulicach czy podwórkach. Trochę dreszczyk emocji powiewa. Ale z innej perspektywy, różnego rodzaju okropne czyny czy zbrodnie nie są teraz czymś wyjątkowym. Jeżeli tyle różnych wydarzeń miało miejsce tylko w Gnieźnie i okolicach, to co dopiero w całej Polsce. Jeszcze raz gratulacje i może druga część Panie Rafale?

  • Link do komentarza czytelniczka czwartek, 23 lipca 2020 17:46 napisane przez czytelniczka

    Ja już wysłałam książkę do Stanów i sa kolejne zamóqwienia!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane