Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty z makramy
wtorek, 04 sierpnia 2020 07:57

Warsztaty z makramy

 

Zapraszamy w najbliższą środę na warsztaty z tworzenia makramy. To dobra okazja, by poznać możliwości pracy ze sznurkiem i tworzenia z niego ozdób.

W środę o godzinie 17:00 w Latarni na Wenei odbędą się warsztaty z tworzenia makramy. Do udziału w nich zaproszeni są wszyscy, a w przypadku dzieci obowiązuje uczestnictwo z opiekunem. To możliwość poznania zabawy ze sznurkiem bawełnianym od najprostszej formy.  - Zrobimy mały liść lub duże pióro. Będzie białe albo kolorowe. Może to będzie ozdoba na ścianę, a może brelok. To Wy zdecydujecie w co zamienią się Wasze kawałki sznurka - informują organizatorzy.

Warsztaty poprowadzi Joanna Michalak. Dla wszystkich zapewnione są materiały warsztatowe, ale można przynieść ze sobą ostre nożyczki i gęsty grzebień lub szczotkę (dla psa/kota). Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane