Jesteś tutaj:Kultura Włóczka z recyklingu - warsztaty dla dorosłych
środa, 05 sierpnia 2020 09:00

Włóczka z recyklingu - warsztaty dla dorosłych

 

Zróbmy sobie włóczkę! Szydełkujesz? Robisz na drutach? Tkasz? Z jakich materiałów korzystasz?  Teraz będzie okazja, by wspólnie popracować w ramach warsztatu w Latarni na Wenei.

Uczestnicy zastanowią się wspólnie z czego można wykonywać swoje prace i wypróbują kilka (raczej nie nowych) pomysłów. Jeśli nie robisz na drutach, nie szydełkujesz, ale gdzieś w głębi siebie pojawia się chęć poznania tej sztuki - organizatorzy również zapraszają. Pamiętać należy, że na warsztatach uczestnicy nie będą uczyć się tych technik. Będą robić włóczkę.

Warsztaty odbędą się w Latarni na Wenei w piątek 7 sierpnia o godzinie 17:00. Uczestnikom zapewnione są materiały warsztatowe. Można przynieść swoje ulubione ostre nożyczki. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane