Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty tkania makatek
środa, 05 sierpnia 2020 10:21

Warsztaty tkania makatek

 

Latarnia na Wenei zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty tkania makatek z Marceliną Hertmann, które odbędą się w sobotę 8 sierpnia.

Warsztat skierowany jest dla osób początkujących, jak i tych bardziej zaznajomionych z tematem. Organizatorzy zapraszają do stworzenia małego dzieła sztuki, które przyozdobi każdą ścianę - czy to w domu, pracy czy gdziekolwiek indziej. 

Warsztat odbędzie się w sobotę 8 sierpnia lipca o godzinie 11:00 i wstęp na niego jest wolny, ale obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane