Jesteś tutaj:Kultura Tydzień profilaktyczny z wydarzeniami dla wszystkich
poniedziałek, 17 sierpnia 2020 13:11

Tydzień profilaktyczny z wydarzeniami dla wszystkich

 

Od przyszłego poniedziałku rozpocznie się cykl działań profilaktycznych „Nie biorę, nie piję… żyję!”. W jego ramach przewidziano wiele wydarzeń, szczególnie dla najmłodszych. 

Urząd Miejski w Gnieźnie organizuje szereg inicjatyw, poruszających tematykę zapobiegania uzależnieniom, na które zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Gniezna. W programie znajdą się wydarzenia skierowane dla osób w każdym wieku: pokazy kina letniego, warsztaty, spartakiada, konsultacje psychologiczno-pedagogiczne, gry i zabawy. 

- Zagrożenia związane z uzależnieniami, zwłaszcza alkoholu i substancji psychoaktywnych, dotyczą nas wszystkich. Bardzo często dostrzegamy problemy z tym związane u siebie, w swoim otoczeniu, ale nie bardzo wiemy jak pomóc. Stąd pomysł na realizację cyklu działań profilaktycznych "Nie biorę, nie piję... żyję!". Wszystkie wydarzenia z tym związane odbędą się w ostatnim tygodniu sierpnia - przekazała Sylwia Jabłońska, dyrektor Wydziału Usług Społecznych Urzędu Miejskiego.

Szczegóły wydarzenia i jego harmonogram można śledzić na plakacie.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo sobota, 29 sierpnia 2020 16:07 napisane przez kibolo

    Czy działania profilaktyczne dla wszystkich odbyły się?Żadnego reportażu z szumnie zapowiadanej akcji?Czyżby nie było frekwencji?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane