Jesteś tutaj:Kultura Ogródek czyli warsztat eko w Starym Ratuszu
środa, 16 września 2020 07:38

Ogródek czyli warsztat eko w Starym Ratuszu

  mn

W najbliższy poniedziałek 21 września zapraszamy dzieci w wieku 8-10 lat na ratuszowy dziedziniec na zajęcia "Ogródek. Warsztat eko czyli działania plastyczne z udziałem roślin". 

Podczas tego spotkanie uczestnicy będą prowadzić eksperymenty plastyczne na płaszczyźnie zainspirowani światem traw, ziół i kwiatów z naszego mobilnego ogródka. Wcześniej przygotują własne narzędzia do pracy – nietypowe pędzle oraz farby z roślinnych soków.

Warsztat, zaplanowany na 21 września w Starym Ratuszu o godzinie 17, jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy! e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub t: 512 411 867. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane