Jesteś tutaj:Kultura Kultura na złączach - warsztat dla dzieci 7-10 lat
poniedziałek, 19 października 2020 08:13

Kultura na złączach - warsztat dla dzieci 7-10 lat

  mnopr
Kultura na złączach - warsztat dla dzieci 7-10 lat zdjęcie nadesłane

Przy zachowaniu wszelkich obostrzeń, Stary Ratusz działamy dalej i zaprasza w ramach cyklu Kultura na złączach - start na warsztaty dla dzieci.

Tym samym Stary Ratusz zaprasza na kolejne warsztaty - dla dzieci w wieku 7-10 lat. Odbędą się one w środę 21 października o godz. 17:00. Zapisy - telefonicznie pod nr 512 411 867 bądź mailowo  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Podczas warsztatu skupimy się, wykorzystując formy plastyczne i teatralne, na naszym tytule. Czym jest kultura, po co w ogóle jest, i czy jest nam w ogóle potrzebna. Zapytamy naszych uczestników - którzy stają się na okoliczność warsztaty specjalistami - czy w ramach kultury zachodzą jakieś połączenia, czy my jesteśmy jakoś złączeni z kulturą? Detektywistycznie rozejrzymy się po Starym Ratuszu w poszukiwaniu kultury i spróbujemy ocenić, na ile propozycje są spójne z ich potrzebami, czy trafiają i w jaki sposób do naszych małych odbiorców. Mamy nadzieję na niesamowite spotkanie - informują organizatorzy.

Tytułowa Kultura na złączach to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na włączanie się w tworzenie kultury w Gnieźnie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane