Jesteś tutaj:Kultura Spektakl sensoryczny online „Na tropie zmysłów”
wtorek, 24 listopada 2020 07:50

Spektakl sensoryczny online „Na tropie zmysłów”

 

Zapraszamy na pierwszy, przygotowany przez uczestników projektu "Młodzi razem" spektakl sensoryczny online.

Organizatorzy mieli nadzieję, przygotowując się do spektaklu "Na tropie zmysłów", że uda się zrealizować go w przestrzeniach Starego Ratusza. Obecna sytuacja zmobilizowała ich do stworzenia go w formie nietypowej - jak na doświadczanie świata za pomocą zmysłów - formie. Bardzo istotne w ramach spektaklu jest zatem odpowiednie przygotowanie.

Do tego służy formularz rejestrowy, gdzie odnotowanie siebie zajmuje dosłownie chwilę, a trzeba pamiętać iż liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć: https://forms.gle/GshPgUrsnVCvcz8a7

Spektakl dostępny po dołączeniu do grupy na portalu społecznościowym Facebook: Spektakl sensoryczny online

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.4 Młodzież solidarna w działaniu. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane