wtorek, 23 marca 2021 11:06

Poszukiwani uczestnicy warsztatów

 

Stary Ratusz poszukuje zainteresowanych dzieci, które chciałyby wziąć udział w warsztatach online.

Zajęcia odbędą się w niedzielę 28 marca. Stary Ratusz szuka chętnych do udziału w tym nietypowym spotkaniu w ramach cyklu "Wszystkie ruchy dozwolone". Spotkanie odbędzie się na platformie Google meet. 

Planowane są dwie grupy:
– godz. 11:00 przeznaczona dla dzieci do 24 miesiąca życia,
– godz. 12:00 skierowana do wszystkich w wieku 2-5 lat.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Kibic wtorek, 23 marca 2021 21:31 napisane przez Kibic

    Dobry pomysł ale dzieci już chyba mają dosyć online. Zabawa z monitorem czy nauka nigdy nie da takiej frajdy jak kontakt z rówieśnikiem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane