Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnianin zagrał w programie Va Banque
wtorek, 06 kwietnia 2021 19:00

Gnieźnianin zagrał w programie Va Banque

 

We wtorkowej odsłonie popularnego teleturnieju wziął udział gnieźnianin, który znacznie wyprzedził pozostałych uczestników obecnych w studio.

Popularny przed laty program Va Banque, który powrócił na antenę TVP na początku 2020 roku, cały czas cieszy się popularnością. Jego formuła cały czas pozostaje taka sama, czyli uczestnicy odpowiadają na przedstawiane im hasła w postaci pytań oznajmujących. 

We wtorkowej odsłonie programu wziął udział Maciej z Gniezna, który bardzo szybko odskoczył od swoich rywali, odpowiadając na kolejne, wysoko pytania o wysokie stawki. O tym, że nie było łatwo, można było się przekonać przy poszczególnych kategoriach. Ostatecznie jednak jako jedyny Maciej poradził sobie także z ostatnim zadaniem, tym samym wygrywając 11990 złotych. Przypomnijmy iż kilka tygodni temu wygrał on także w Milionerach 75 tys. złotych. Gratulujemy!

 

1 komentarz

  • Link do komentarza MW wtorek, 06 kwietnia 2021 20:08 napisane przez MW

    Gratulacje panie Macieju. Cechuje Pana wyjątkowe opanowanie, bo chociaż wiedzę w tym turnieju można mieć znakomitą, to jednak stres i konieczność odpowiedzi w formie zadawania niezwykle szybko sformułowanych pytań jest niezaprzeczalnie dość trudnym konstrukcyjnym zadaniem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane