Jesteś tutaj:Kultura Dom Powstańca Wielkopolskiego zaprasza ponownie
środa, 05 maja 2021 13:11

Dom Powstańca Wielkopolskiego zaprasza ponownie

  mn
Dom Powstańca Wielkopolskiego zaprasza ponownie zdjęcie nadesłane

Stopniowe odmrażanie obostrzeń związanych z pandemią w kraju dotyczy także kultury. Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na zwiedzanie ekspozycji w Domu Powstańca Wielkopolskiego w Starym Ratuszu już od 6 maja.

DPW będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 15.00. We wnętrzach, odwiedzających obowiązują dotychczasowe wytyczne czyli dystans, dezynfekcja rąk oraz maseczka. Na wystawie jednocześnie może się znajdować maksymalnie osiem osób.

Zajęcia dla grup zorganizowanych, po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym lub telefonicznym, prowadzone są w reżimie sanitarnym. Dom Powstańca Wielkopolskiego ul. Chrobrego 40/41, 62-200 Gniezno tel. 512 411 867 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane