Jesteś tutaj:Kultura Fantasmagoria zaprasza na prelekcję o Gwiezdnych Wojnach
czwartek, 06 maja 2021 09:40

Fantasmagoria zaprasza na prelekcję o Gwiezdnych Wojnach

  mn
Fantasmagoria zaprasza na prelekcję o Gwiezdnych Wojnach zdjęcie nadesłane

Ostatnim wydarzeniem cyklu online przygotowywanego w zastępstwie Konwentu Fantastyki Fantasmagoria 2021 będzie prelekcja “Najdziwniejsze pomysły starego i nowego kanonu Star Wars”, którą na Discordzie wygłosi Magda "Cathia" Kozłowska już w niedzielę, 9 maja o 17.00.

O zielonym króliku z komiksów (bardzo wczesnego) starwarsowego Marvela słyszeli chyba już wszyscy, ale kto pamięta jeszcze dziwniejszego, pokrytego łuskami stwora z innego wymiaru z pewnej wybitnie złej książki? Kto wie, jak potoczyły się losy Jar Jar Binksa? Ktoś kojarzy, kiedy Imperialne Biuro Bezpieczeństwa zrobiło akcję, która okazała się wielką klęską PR-ową? Wszyscy, którzy chcą się pośmiać, powinni dołączyć do Cathii i posłuchać jej wybitnie subiektywnego przeglądu najdziwniejszych pomysłów autorów i scenarzystów spod znaku „odległej galaktyki”

Magda "Cathia" Kozłowska nieraz gościła z popkulturowymi prelekcjami na Konwencie Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie. Zawsze cieszyły się one dużą frekwencją oraz spotykały się z gorącym przyjęciem publiczności. Dlatego za wysoką jakość panelu organizatorzy mogą ręczyć! A po prelekcji zapraszają wszystkich chętnych do dyskusji!

Gdzie i kiedy: niedziela, 9    maja, 17.00, Discord "Fantastyczne pogaduchy", dział Fantasmagoria 2021. Link do Discorda: https://discord.com/invite/f7KMZwm

Organizatorzy wydarzenia: Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie oraz Stowarzyszenie Fantasmagoria.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane