Jesteś tutaj:Kultura Pokaz filmu w ramach kina samochodowego
piątek, 07 maja 2021 14:27

Pokaz filmu w ramach kina samochodowego

  UM

Już w połowie maja odbędzie się pierwszy pokaz filmowy w ramach kina samochodowego, które zagości na parkingu przy ul. Spokojnej.

Na terenie całego kraju luzowane są obostrzenia, a związku z tym powoli wracają także wydarzenia w przestrzeni miejskiej. W sobotę15 maja w Gnieźnie odbędzie się kino samochodowe.

Tym razem gnieźnianie będą mogli obejrzeć z foteli swoich aut film „Last Vegas”. Ta produkcja przeniesie wszystkich do legendarnego Las Vegas, gdzie czworo sześćdziesięciolatków urządza wieczór kawalerski jednego z nich.  Gwiazdorska obsada, czyli m.in. Michael Douglas, Morgan Freeman czy Robert De Niro oraz energetyczny klimat „miasta grzechu” to zdecydowanie przepis na udany wieczór.

Seans odbędzie się 15 maja, na parkingu przy ul. Spokojnej (obok hali sportowej). Start filmu przewidywany jest na godzinę 21.15. Bezpłatne wjazdówki będzie można odbierać od poniedziałku, tj. od poniedziałku 10 maja  Urzędzie Miejskim w Gnieźnie.

Najważniejsze zapisy regulaminu kina samochodowego:

- na seans wpuszczane będą wyłącznie samochody osobowe,
- przed wjazdem na seans mierzona będzie temperatura. Osoby, które będą miały powyżej 37 stopni nie będą mogły brać udziału,
- jedna wejściówka dotyczy jednego auta,
- wjazd na seans możliwy na 60 minut przed rozpoczęciem filmu,
- zamknięcie parkingu 5 minut przed seansem,
- podczas seansu auto musi mieć wyłączony silnik, dźwięk nadawany będzie przez radio,
- przekąski we własnym zakresie.

2 komentarzy

  • Link do komentarza shadow piątek, 07 maja 2021 20:07 napisane przez shadow

    będą mierzyć temp w autach hahaha xD dobrze że po domach nikt nie chodzi i temp nie sprawdza...

  • Link do komentarza Pytający piątek, 07 maja 2021 14:38 napisane przez Pytający

    Po co mierzenie temperatury skoro każdy w swoim aucie,

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane