Jesteś tutaj:Kultura W majówkową podróż pociągiem specjalnym
niedziela, 09 maja 2021 12:56

W majówkową podróż pociągiem specjalnym

 
W majówkową podróż pociągiem specjalnym źródło zdjęcia: TurKol.pl

Pod koniec maja będzie okazja do skorzystania z przejażdżek, organizowanych przez TurKol. W planie pociągi szlakami, na których na co dzień nie jeżdżą składy pasażerskie. 

TurKol zaplanował podróże pociągami specjalnymi, zaplanowanymi na różnych trasach - dłuższych i krótszych. Wśród nich znajdują się dwie, które mogą być atrakcyjne dla mieszkańców naszego regionu - oba mają zaplanowane kursy na niedzielę 30 maja br.

Pierwszym z nich będzie pociąg "Piast", który wyruszy o godzinie 10:27 z Poznania Głównego i o godzinie 11:50 przyjedzie do Wągrowca, skąd następnie o godzinie 13:41 skieruje się w stronę Skoków i pojedzie przez Kłecko na Gniezno Winiary i o godzinie 15:20 dotrze do stacji Gniezno. Uwaga - w Kłecku nie będzie możliwości wsiadania i wysiadania. W godzinach wieczornych pociąg wróci do Poznania.

Tego samego dnia wyruszy pociąg "Janek" do Janowca Wielkopolskiego - o godzinie 15:30 ze stacji Gniezno przez Gniezno Winiary (odjazd 15:42) dotrze o 16:15 do Janowca Wielkopolskiego. Powrót zaplanowano o godzinie 18:00 odbędzie się tą samą trasą - na stacji Gniezno pociąg pojawi się o godzinie 18:45.

Oba pociągi będą prowadzone lokomotywami spalinowymi. Godziny odjazdów pociągu "Janek" jeszcze mogą ulec zmianie. Szczegóły, regulamin oraz cennik podróży dostępny jest w rozkładzie TurKol.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane