Jesteś tutaj:Kultura Biblioteka Pedagogiczna ogłasza abolicję
poniedziałek, 10 maja 2021 16:01

Biblioteka Pedagogiczna ogłasza abolicję

 

Gnieźnieńska filia Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu, mieszcząca się w internacie WSCKZiU przy ul. Mieszka I, ogłasza abolicję w tym tygodniu.

Z okazji przypadającego w tych dniach Tygodnia Bibliotek, książnica Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu Filia w Gnieźnie przy ul. Mieszka I 27, ogłosiła abolicję dla wszystkich osób, które zalegają ze zwrotem wypożyczonych publikacji.

Jak informuje biblioteka, od 10 do 15 maja 20201 roku wszystkie te książki, które od dawna powinny wrócić na swoje półki, a jednak wciąż znajdują się w domach czytelników, mogą zostać oddane bez konsekwencji finansowych - we wskazanych dniach nie będzie kar za przetrzymanie egzemplarzy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane