Jesteś tutaj:Kultura Gra miejska podopiecznych SOSW nr 1
piątek, 14 maja 2021 11:11

Gra miejska podopiecznych SOSW nr 1

  mn
Gra miejska podopiecznych SOSW nr 1 zdjęcie nadesłane

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gnieźnie mieszczący się przy ulicy Żwirki i Wigury 27 pod patronatem starosty gnieźnieńskiego zorganizował dzisiaj grę miejską pod tytułem "Gniezno? Historia co krok".

Były to nietypowe zajęcia w terenie. Uczestnicy podzieleni na dwa zespoły rywalizowali ze sobą na dwóch różnych grupach: Mieszka i Chrobrego. Na trasie czekały ciekawe zadania o różnym charakterze, ale dostosowane do możliwości uczniów naszej szkoły.

Zabawa była tym ciekawsza, że towarzyszyli nam przewodnicy na szlaku piastowskim, a jednocześnie nasi pracownicy, którzy opowiadali o interesujących miejscach i wydarzeniach.

Finał gry odbył się w Dolinie Pojednania, gdzie policzono punktację i wręczono nagrody. Organizatorzy polecają wszystkim tego typu zabawę i zachęcają do udziału w aktywnych lekcjach historii na ulicach naszego miasta.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane