Jesteś tutaj:Kultura Masz wyjątkowe umiejętności? Zaprezentuj je w Kalejdoskopie Talentów
środa, 02 czerwca 2021 07:50

Masz wyjątkowe umiejętności? Zaprezentuj je w Kalejdoskopie Talentów

  mn

Miejski Ośrodek Kultury już po raz dziesiąty zaprasza na pierwsze z dwóch eliminacji do Kalejdoskopu Talentów.

Przegląd skierowany jest do dzieci i młodzieży, która chce przed szeroką publicznością zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności. Na zgłoszenia do rywalizacji MOK czeka do 10 czerwca.

Konkurs uzdolnionych już od dziesięciu lat cieszy się popularnością wśród dzieci i młodzieży z całego powiatu gnieźnieńskiego. Podczas eliminacji, które odbędą się 12 czerwca o 11:00 na dziedzińcu Starego Ratusza, zgłoszeni wcześniej uczestnicy prezentują swoje wyjątkowe umiejętności w trakcie maksymalnie 3 minutowej prezentacji. Do rywalizacji stanąć można zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Podczas eliminacji Jury wyłoni 5 finalistów, którzy zaprezentują się podczas finału na wielkiej plenerowej scenie. Na zwycięzcę czeka wartościowa nagroda pieniężna.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie mok.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane