Jesteś tutaj:Kultura Kiermasz ciasta i książek dla małej Olgi
piątek, 04 czerwca 2021 17:03

Kiermasz ciasta i książek dla małej Olgi

 

W niedzielę 6 czerwca na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się kiermasz ciasta i książek na rzecz Olgi Miśkiewicz.

Już w najbliższą niedzielę w godzinach od 9.00 do 15.00 na Rynku zaplanowane zostały atrakcje przy okazji zbiórki na rzecz małej Olgi Miśkiewicz.

Poza kiermaszem ciasta i książek mają być także balony z helem, wata cukrowa (od 11.00 do 14.00), wyjazd w trasę ciężarówki, która będzie promować zbiórkę a o muzyczny nastrój zadba DJ Rico. Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą plastikowe nakrętki i groszówki.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na zakup terapii genowej dla Olgi Miśkiewicz z Kiszkowa - to najdroższy lek świata, którego koszt wynosi 9,5 mln złotych. Do zebrania zostało jeszcze bardzo dużo!

www.siepomaga.pl/olga

1 komentarz

  • Link do komentarza Marko sobota, 05 czerwca 2021 11:13 napisane przez Marko

    Słuchajcie wszyscy. Kręcimy te kilometry dla Gniezna. Idą tego ogromne ilości. A jakby tak każdy kto kręci za przejechany 1 km wpłacił chociażby 10 gr dla Olgi. Może zarazimy tym inne miasta. Na zbierałaby się niezła suma.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane