Jesteś tutaj:Kultura FALA FEST - muzyka rapowa w CK eSTeDe
czwartek, 10 czerwca 2021 08:33

FALA FEST - muzyka rapowa w CK eSTeDe

  mn

Uśpione i głodne środowisko rapowe z Gniezna wreszcie doczekało się swojego dnia. 19 czerwca to właśnie ten dzień, a wszystko odbędzie się w amfiteatrze Centrum Kultury  “Scena to dziwna ”.

Bezpłatne wejściówki są dostępne do odbioru w CK  eSTeDe od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 18.00. Ilość miejsc ograniczona! Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.

O godzinie 15:30 na sali widowiskowej odbędą się warsztaty  “podstawy produkcji muzyki w  FL Studio ”, które poprowadzi Patryk  “Chaos  Beats ” Ratajczak. Chaos ma na swoim koncie współpracę z takimi raperami jak  Szymi  Szyms, Osaka czy  Matiskater, a jego produkcje odsłuchano ponad 5 milionów razy (tylko na serwisie  youtube i  spotify). Prosimy o zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxf76MCtbiw8HAb7kgjbPQjIYg6kA--x_bK0TQjY-xpsDOJQ/viewform?usp=sf_link, mail zwrotny jest potwierdzeniem możliwości udziału w warsztatach.

Aktywny udział w warsztatach ułatwi własny laptop z programem  FL Studio.

Plan wydarzenia:
15.30 - 17.00 - Warsztaty  “podstawy produkcji muzyki w  FL Studio ” 
17.30 - Otwarcie bram
18.00 - Wolny mikrofon
18.30 - 21.30 - Koncerty
Zagrają:  Bymek,  Kwaczart,  Tedoka0verdose x BLANK, Dzieci Sarah  Lynn,  Pvco Manny i Peter,  SQCCI oraz FALA  Showcase.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny z CK eSTeDe pod numerem 61 424 07 71.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane