Jesteś tutaj:Kultura Konkurs na najlepszą planszę do gier bitewnych
czwartek, 10 czerwca 2021 09:40

Konkurs na najlepszą planszę do gier bitewnych

  mn

Fanów gier figurkowych jest coraz więcej, wciąż pojawiają się też kolejne, ciekawe systemy. To piękne hobby, które łączy kolekcjonerstwo, modelarstwo oraz radość z wspólnego grania. Jeżeli jest to też Twoja pasja – pokaż, na co cię stać i stwórz własną planszę, makietę czy dioramę.

Plansza może być do dowolnego systemu, a nawet do gry z Waszych wyobrażeń. Najistotniejsza jest Wasza inwencja!

Planszę można przygotować w domu, a czasu jest całkiem sporo: dopiero bowiem 24 lipca odbędzie się prezentacja wszystkich zebranych prac na spotkaniu Klubu Fantastyki Fantasmagoria w Starym Ratuszu. Szczegóły w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu na najlepszą planszę do gry bitewnej

1. Konkurs ma na celu promowanie zainteresowania figurkowymi systemami bitewnymi i modelarstwem.

2. Przedmiotem konkursu będzie wykonana przez uczestnika plansza (diorama) do dowolnie wybranej gry bitewnej. Minimalny wymiar planszy to 19x14 cm (wymiary w calach: 7,5"x5,5").

3. Uczestnicy wykonują swoje prace w domu, a następnie będą zobowiązani do dostarczenia ich 24 lipca 2021 (sobota) do 11.00 do Starego Ratusza, gdzie w wyniku głosowania zostanie wybrana najlepsza praca

4. Dozwolone jest kupowanie elementów scenerii i przerabianie ich pod kątem własnego projektu, ale nie mogą one stanowić większości elementów na danej planszy. Kategorycznie zabrania się wystawiania plansz , których autorem nie jest uczestnik. Dlatego prosimy o wykonywanie sukcesywnie dokumentacji fotograficznej z postępu prac.

5. Laureaci nagród zostaną wybrani poprzez głosowanie samych uczestników. Każdy uczestnik otrzyma 3 głosy do rozdysponowania: po 1, 2 oraz 3 pkt. Nie można głosować na siebie. Każdy głos trzeba przyznać innej pracy.

6. W dniu rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy zostaną poproszeni o opowiedzenie kilku słów na temat procesu tworzenia swoich prac.

7. Z uwagi na problem z transportem, zaleca się zawczasu podzielić duże plansze na segmenty.

8. Nagrodami w konkursie będą medale oraz upominki rzeczowe przyznane za miejsca 1-3, a także wyróżnienia.

9. Aby wziąć udział w konkursie, należy przysłać drogą mailową zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 1 lipca 2021, w tytule maila wpisując „Konkurs na planszę”. Mail powinien zawierać imię i nazwisko, wiek i numer telefonu uczestnika.

10. W przypadku niemożności zorganizowania prezentacji prac w Starym Ratuszu w Gnieźnie 24 lipca 2021 roku, na przykład w wyniku sytuacji epidemicznej, konkurs zostanie rozstrzygnięty online.

11. W kwestiach nieobjętych regulaminem, rozstrzygający głos ma organizator, czyli Stowarzyszenie Fantasmagoria.

12. Pytania w sprawie konkursu zadawać można poprzez mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wiadomość na FB/FantasmagoriaGniezno

13. Zgłoszenie do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Fantasmagoria danych osobowych zgłaszającego (imię, nazwisko, nr telefonu) oraz zgody na wykorzystanie wizerunku dla celów związanych z promocją i relacjami z wydarzenia. Dane będą przechowywane do końca lipca 2022 r. Jednocześnie zgłaszający oświadcza, że został poinformowany o przysługującym mu prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane