Jesteś tutaj:Kultura W gminę rusza... mobilna biblioteka
czwartek, 17 czerwca 2021 14:35

W gminę rusza... mobilna biblioteka

 

W najbliższy piątek i sobotę w gminie Gniezno pojawi się Bibliowóz - nowe przedsięwzięcie, organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Zdziechowie.

Od niedawna Gminna Biblioteka Publiczna w Zdziechowie posiada swoją nową siedzibę, ale by zachęcić do sięgania po książki mieszkańców z terenu gminy Gniezno, zdecydowano się na sięgnięcie po nietypowy sposób dotarcia do różnych jej zakątków.

- Chcemy, aby większa liczba mieszkańców naszej gminy miała dostęp do księgozbioru biblioteki, dlatego będziecie nas częściej widzieć na drogach - informuje GBP.

Bibliowóz - bo pod taką nazwą kursować ma to nietypowe przedsięwzięcie - na początek wyruszy w dwa miejsca. W piątek 18 czerwca przyjedzie on do Lubochni, gdzie obecny będzie w godzinach od 19 do 20. W sobotę 19 czerwca wybierze się do Łabiszynka - tam będzie czekać na zainteresowanych w godzinach od 17 do 18. 

Aby wypożyczyć książkę, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty i zapisać się do biblioteki. - Jeśli macie jakieś biblioteczne życzenia, czekamy pod tel. 606 225 937 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - informuje książnica.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane