Jesteś tutaj:Kultura Burza muzyków
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 09:37

Burza muzyków

  mn

“Burza muzyków” to luźne wydarzenie, na którym uczestnicy będą mieli okazję połączyć się w grupy i stworzyć coś nietuzinkowego. Trwające trzy dni wydarzenie zwieńczone zostanie wieczornym koncertem 5 sierpnia o godzinie 19.00. Wtedy to właśnie muzycy przedstawią swoje owoce pracy.

W środę (04.08) podczas eventu odbędą się również warsztaty emisji głosu prowadzone przez Michała Frydrycha - aktora teatralnego oraz opiekuna sceny teatralnej Centrum Aktywności Społecznej LARGO w CK “Scena to dziwna”. Uczestnikom wylosowane zostaną pary. Ich zadaniem będzie stworzenie utworu, który będzie namiastką stylów obydwu artystów. Uczestnikom wylosowane zostaną pary. Ich zadaniem będzie stworzenie utworu, który będzie namiastką stylów obydwu artystów. Pary będą miały za zadanie również zaprezentowanie piosenki na zorganizowanym koncercie, na który możliwość wstępu będą miały zainteresowane osoby. Na warsztacie mile widziane są wszyscy, których pasją jest tworzenie tekstów, śpiewanie lub komponowanie utworów, niezależnie od poziomu umiejętności.

UWAGA: Osoby, które chcą zajmować się instrumentalną częścią są zobowiązane do przyniesienia własnych instrumentów, laptopa.

Warsztaty odbywać się będą w dniach 3/4/5 sierpnia o 17.00. Zainteresowanych prosimy o zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z informacją na temat wyboru roli - wokalnej lub instrumentalno-producenckiej.

1 komentarz

  • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 02 sierpnia 2021 11:32 napisane przez czytelnik

    Dlaczego "event", a nie po prostu i po polsku "wydarzenie"?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane