Jesteś tutaj:Kultura Akustyczna Radiostacja wystąpi w CK eSTeDe
czwartek, 05 sierpnia 2021 12:13

Akustyczna Radiostacja wystąpi w CK eSTeDe

  mn

Serdecznie zapraszamy na koncert Akustycznej Radiostacji, który odbędzie się w piątek 6 sierpnia o godzinie 19.00 w Centrum Kultury “Scena to dziwna”.

Akustyczna Radiostacja – to połączenie pasji, przyjaźni, dobrego humoru, a przede wszystkim doskonała akustyczna muzyka grana w 100% na żywo. Bogate doświadczenie sceniczne oraz pozytywna energia 3 muzyków gwarantuje wspaniałą zabawę przy utworach zaaranżowanych na fortepian, gitarę i saksofon.

Wystąpią: Natalia Braciszewska-Kijak – wokal, piano, ukulele; Aleksander Schmidt – wokal, gitara, harmonijka ustna; Marcin Piekut – saksofon, klarnet. Wstęp bezpłatny.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane