Jesteś tutaj:Kultura Święto latawca już w tę niedzielę
środa, 22 września 2021 12:21

Święto latawca już w tę niedzielę

 

Po roku przerwy, powraca ze znana i lubiana impreza rodzinną: Święto Latawca. Tegoroczna edycja odbędzie się już 26 września.

Miejski Ośrodek Kultury wraz z współorganizatorami – Urzędem Miejskim, Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszeniem Sportów Lotniczych im. L. Szajdy, zaprasza na kolejną odsłonę Święta Latawca.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 września od godziny 11 do 14 na terenie przy starej hali sportowej GOSiR przy ul. Sportowej. Rejestracja uczestników konkursów rozpocznie się godzinę wcześniej. 

W ramach wydarzenia, odbędą się dwa konkursy: dla konstruktorów latawców oraz… pilotów dronów. Co istotne, latawce będzie można wykonać również na miejscu. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie imprezy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane