Jesteś tutaj:Kultura Andrzejki z Kapelą Ślymoki w eSTeDe
wtorek, 23 listopada 2021 07:52

Andrzejki z Kapelą Ślymoki w eSTeDe

  mn
Andrzejki z Kapelą Ślymoki w eSTeDe zdjęcie nadesłane

Centrum Kultury „Scena to dziwna”, zaprasza na kolejne już spotkanie z Kapelą Ślymoki. Tym razem, „Ślymoki” przygotowały program Andrzejkowy, który zostanie wykonany w piątek 26 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej eSTeDe.

Stali sympatycy Centrum Kultury mieli już okazję bawić się przy dźwiękach Kapeli, kiedy to latem w ogrodzie eSTeDe zespół zaserwował prawdziwą ucztę muzyki biesiadno-tanecznej. Ślymoki, jako kwintet instrumentalno-wokalny, grający żywiołową i radosną muzykę przyciąga na swoje koncerty osoby z każdego przedziału wiekowego. Publiczność porywana tanecznymi rytmami w bogatej aranżacji zawsze bawi się z ogromną przyjemnością. Wszystko to zawdzięczamy profesjonalnym muzykom i managerowi zespołu Markowi Staszewskiemu. Dla przypomnienia w skład tego ekspresyjnego kwintetu muzyczno-wokalnego wchodzą: Andrzej Pacholski (śpiew, gitara basowa, jednocześnie kierownik artystyczny zespołu), Zdzisław Kotecki (śpiew, gitara), Piotr Łagodzki (śpiew, akordeon), Marcin Margas (śpiew, klarnet, saksofon), Piotr Pilarski (śpiew, instrumenty perkusyjne).

Bezpłatne zaproszenia na Andrzejki z Kapelą Ślymoki, odbierać można w siedzibie Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie przy ul. Roosevelta 42. Ilość miejsc ograniczona.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane