Jesteś tutaj:Kultura Turniej Scrabble w CK eSTeDe
wtorek, 11 stycznia 2022 08:40

Turniej Scrabble w CK eSTeDe

 

Centrum Kultury "Scena to dziwna" zaprasza do udziału w turnieju w popularną grę słowną, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Granicą dla słowotwórczej pomysłowości w tych zmaganiach jest słownik oraz odgórnie przyjęte zasady. Dlatego turniej ten skierowany jest do tych, którzy nie boją się wyzwań stawianych przez los (wybrane z woreczka litery) oraz innych zawodników (układ na planszy).

Turniej Scrabble odbędzie się w niedzielę 16 stycznia w Centrum Kultury “Scena to dziwna” w Gnieźnie. Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00, ale wcześniej obowiązują na nie bezpłatne zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - ilość miejsc jest ograniczona, a warunkiem akceptacji uczestnictwa jest mail zwrotny. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022