Jesteś tutaj:Kultura Koncert kolędowy orkiestry dętej
środa, 26 stycznia 2022 08:10

Koncert kolędowy orkiestry dętej

  mn

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do parafii bł. Michała Kozala w Gnieźnie, gdzie odbędzie się koncert Powiatowej Orkiestry Dętej.

Już 30 stycznia w kościele przy ul. Orzeszkowej, gdzie podczas mszy świętej odprawianej o godzinie 14.00 oprawę muzyczną zapewni Powiatowa Orkiestra Dęta.

Dodatkowo, po zakończeniu mszy, będzie można wysłuchać krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu orkiestry, która na co dzień działa przy Centrum Kultury "Scena to dziwna". Wstęp na wydarzenie wolny. Zapraszamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022