Jesteś tutaj:Kultura Piknik integracyjny: „Spotkajmy się i poznajmy się”
czwartek, 31 marca 2022 11:35

Piknik integracyjny: „Spotkajmy się i poznajmy się”

 

Fundacja Młodzi w Uzależnieniu i Sklepy Spożywcze Jagoda Sam zapraszają wszystkich mieszkańców Gniezna i okolic oraz gości z Ukrainy na integracyjne wydarzenie.

Już w najbliższą niedzielę 3 kwietnia w godzinach od 12 do 16 na placu św. Wojciecha (za katedrą) odbędzie się impreza integracyjna „Spotkajmy się i poznajmy się”, skierowana do wszystkich - mieszkańców Gniezna oraz przebywających tu od niedawna gości z Ukrainy.

Tego dnia będzie można posmakować: żurku z kiełbasą, barszczu ukraińskiego, bigosu staropolskiego, pielmieni, chleba ze smalcem czy kiełbasek z grilla. 

Na najmłodszych czekać będą zamki dmuchane, gry i zabawy sportowe, animatorzy oraz wspólna nauka języków ukraińskiego i polskiego i spotkanie z literaturą polską oraz ukraińską, a także wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane