Jesteś tutaj:Kultura „Szpak Fryderyk” w Teatrze
czwartek, 12 maja 2022 09:43

„Szpak Fryderyk” w Teatrze

  mn
„Szpak Fryderyk” w Teatrze fot. Dawid Stube

Wspaniała propozycja dla najmłodszych widzów. Tego świata i jego dziwnych, a zarazem śmiesznych, wzruszających i do głębi prawdziwych bohaterów, nie zobaczymy w popularnych kreskówkach i animacjach.

Tylko magia teatru może wykreować baśniową rzeczywistość – szaloną i mądrą zarazem, a poprzez swoją głęboko humanistyczną wymowę uczącą miłości i wzajemnego zrozumienia. Szpak Fryderyk to zabawna historia, która uczy, że nie należy niczego ani nikogo oceniać po pozorach.

przekład
Lila Mrowińska-Lissewska

reżyseria
Łukasz Gajdzis

scenografia
Maryna Wyszomirska

trio muzyczne
Kacper Chabrowski
Tomasz Leszczyński
Mateusz Szwankowski

ruch sceniczny
Aneta Jankowska

występują
Pani Nowak - Martyna Rozwadowska
Pan Kowalski - Wojciech Siedlecki

Spektakl: 

14 maja, sobota, godzina 11.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022