Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnianka zadebiutuje na festiwalu w Opolu
wtorek, 24 maja 2022 13:21

Gnieźnianka zadebiutuje na festiwalu w Opolu

 
Gnieźnianka zadebiutuje na festiwalu w Opolu źródło: Weronika Szymańska Facebook

Podczas tegorocznej, 59 edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, która odbędzie się w połowie czerwca, wystąpi Weronika Szymańska z Gniezna. 

Weronika Szymańska jest wokalistką i autorką tekstów oraz muzyki. Dwukrotna uczestniczka programu The Voice Of Poland, swoje dotychczasowe doświadczenie zbierała w kilku zespołach, a następnie rozpoczęła karierę pod swoim nazwiskiem. Jej utwory zdobyły już uznanie i zwróciły uwagę w sieci.

Podczas tegorocznej edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, która odbędzie się w dniach 17 - 20 czerwca, Weronika Szymańska zakwalifikowała się do konkursu w kategorii "Debiuty" z piosenką "Pióra". Utwór ten nie miał jeszcze swojej premiery, dlatego będzie to okazja, by go posłuchać po raz pierwszy. Dokładny termin występu nie został jeszcze podany.

1 komentarz

  • Link do komentarza Jan wtorek, 24 maja 2022 17:29 napisane przez Jan

    Gratulacje Weronika trzymamy kciuki

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane