Jesteś tutaj:Kultura „Po sąsiedzku” - impreza integracyjna połączona z koncertem Postmana
czwartek, 02 czerwca 2022 11:49

„Po sąsiedzku” - impreza integracyjna połączona z koncertem Postmana

  mn
„Po sąsiedzku” - impreza integracyjna połączona z koncertem Postmana zdjęcie nadesłane

„Po sąsiedzku” to wydarzenie, które realizowane jest w ramach projektu #AKTYWATOR WLKP – wsparcie integracji migrantów w województwie wielkopolskim.

5 czerwca od godziny 16:30 zapraszamy na dziedziniec Starego Ratusza na rodzinny piknik integracyjny dla osób z Polski i Ukrainy. Podczas wydarzenia będzie można spotkać się przy kawie i ciastku, wziąć udział w warsztatach i zabawach.

Natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Postmana – muzyka, multiinstrumentalisty, kompozytora, piosenkarza i songwritera z Ukrainy.

Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach – miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Swoje koncerty prowadzi w języku polskim a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia… Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana…

Projekt #AKTYWATOR WLKP – wsparcie integracji migrantów w województwie wielkopolskim współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Azylu, Migracji i Integracji, a także ze środków Miasta Poznań.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane