Jesteś tutaj:Kultura Festyn rodzinny w Przedszkolu Milenium „Mali Odkrywcy”
piątek, 17 czerwca 2022 08:39

Festyn rodzinny w Przedszkolu Milenium „Mali Odkrywcy”

  mn

Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” zorganizowało festyn rodzinny. Pomimo niepewnej pogody sala wielofunkcyjna szybko się wypełniła się gośćmi.

Festyn uroczyście rozpoczęła dyrektor placówki dr Iwona Gawrecka. Zaraz potem na scenie pojawił się Klub Taekwon-Do Humelt, który zaprosił wszystkich uczestników festynu na niezwykły pokaz. Swoje umiejętności prezentowały oczywiście dzieci z Milenium! Podczas tego wyjątkowego dla dzieci i rodziców dnia nie mogło zabraknąć maskotka Startu Gniezno, z którą młodzi fani bardzo chętnie robili sobie zdjęcia.

Atrakcji było co nie miara – zarówno maluszki, jak i nieco starsze dzieci znalazły coś dla siebie. Animatorkami zabaw były kadra pedagogiczna z Przedszkola Milenium. W strefie dla przedszkolaków można było nauczyć się robić zwierzaczki i zabawki z balonów i wziąć udział w pomysłowych konkurencjach zręcznościowych. Dzieci namalowały również wspólnie ogromny obraz.

W pozostałych strefach festynu na gości czekały konkursy sportowe, fotoramka, warsztaty lego i robotyki, malowanie twarzy, warsztaty notowania graficznego, kręgle, pokaz baniek mydlanych, nauka tańca, warsztaty plastyczne, zabawa z „ogonek osiołka”, loteria i wiele więcej!

Przed wejściem pojawił się wóz strażacki – można było przyjrzeć się, jakich sprzętów strażacy używają podczas akcji, a nawet usiąść na fotelu kierowcy wozu i spróbować pokierować strażackim wężem. Przed szkołą zorganizowano grilla, a w środku charytatywny kiermasz ciast i słodkich wypieków dla 13-letniej Jagody, która walczy z nowotworem kości. Dzięki dużemu zaangażowaniu wszystkich gości udało się zebrać 1 854,50 zł, które zostaną przekazane na konto Jagody.

Festyn był świętem dla całego przedszkola – dzieci mogły pokazać rodzicom, co robią na co dzień na zajęciach i bawić się wspólnie z nimi. W końcu Przedszkole Milenium to miejsce pełne zabawy każdego dnia!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane