Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnianie spotkali się z Majką Jeżowską
środa, 06 lipca 2022 19:56

Gnieźnianie spotkali się z Majką Jeżowską

 

W środowy wieczór w Latarni na Wenei była okazja do spotkania z Majką Jeżowską - była to okazja do jej poznania z mniej "estradowej strony".

Już sam fakt, że teren w Latarni wypełnił się liczną publicznością sprawił, że wydarzenie zapowiadało się wyjątkowo. O ile sama postać jest nietuzinkowa i znana kilku pokoleniom Polaków, o tyle każdy z chęcią przybył posłuchać tego, co ma do powiedzenia nie tylko o swojej twórczości, ale i życiu prywatnym oraz spojrzeniu na świat. 

Samo wejście głównej bohaterki tego spotkania było prawdziwie gwiazdorskie. Nieznacznie spóźniona, została powitana przez wszystkich oklaskami i już od momentu wejścia na latarniową scenę porwała wszystkich do śmiechu przy okazji wspomnień ze swojej młodości. Jak sama przyznawała, myślą, która jej towarzyszyła całe życie i która powinna być odbierana przez każdego, to: - Najważniejsze, by być sobą i żyć w zgodzie ze sobą. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane