Jesteś tutaj:Kultura Ekscytujący sierpień z Biblioteką
niedziela, 24 lipca 2022 11:53

Ekscytujący sierpień z Biblioteką

  mn
Ekscytujący sierpień z Biblioteką zdjęcie nadesłane

Elżbieta Dzikowska, Maciej Płaza i „Karawana Opowieści” odwiedzą Gniezno. Warto tak zaplanować swoje wakacyjne wojaże, by 10, 12 i 14 sierpnia zostać jednak w Pierwszej Stolicy Polski.

W tych dniach do Gniezna przyjadą wspaniali goście, by spotkać się z gnieźnieńską publicznością. 10 sierpnia /17:00 / Latarnia na Wenei - „Karawana Opowieści”, czyli spotkanie z bajarzami: Basią Songin i Szymonem Góralczykiem. Będzie to spotkanie familijne – opowieści drzew. Zapraszamy zwłaszcza rodziny z dziećmi. Wstęp wolny!

12 sierpnia / 18:00 / Latarnia na Wenei – spotkanie autorskie z Maciejem Płazą, nagradzanym i utytułowanym pisarzem oraz tłumaczem; spotkanie poprowadzi Wiktor Koliński. Wstęp wolny! 

14 sierpnia / godz. 16:00 / Dziedziniec Starego Ratusza – „Senior w podróży” – spotkanie z Elżbietą Dzikowską – podróżniczką, kobietą-instytucją. Wstęp wolny – UWAGA: nie ma wejściówek!

Organizatorem spotkań jest Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna. Współorganizatorami spotkań są: Miasto Gniezno, MOK w Gnieźnie, Stary Ratusz oraz Latarnia na Wenei. Spotkania dofinansowane w ramach dwóch projektów grantowych – „Laboratorium Słowa 2022” i „Polszczyzna – zawsze

na czasie!”.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane