Jesteś tutaj:Kultura Koncert Gauguns już w środę w Latarni
poniedziałek, 25 lipca 2022 09:10

Koncert Gauguns już w środę w Latarni

 
Koncert Gauguns już w środę w Latarni źródło: Gauguns

Zapraszamy na koncert miejscowego zespołu Gauguns, który wystąpi w najbliższą środę na scenie Latarni na Wenei.

Gauguns to zdolni, pełni pozytywnej energii młodzi ludzie lubiący mocne brzmienie z pogranicza rocka i metalu, których przede wszystkim łączy pasja do muzyki. Zespół występował już kilka razy dla gnieźnieńskiej publiczności oraz w innych miejscowościach. Ma na swoim koncie swoje pierwsze autorskie piosenki. 

Koncert dla młodych muzyków to okazja do ponownego zaprezentowania swoich umiejętności i talentu, co dla fanów mocnego brzmienia powinno być tym bardziej ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru. 

Koncert odbędzie się w środę 27 lipca o godzinie 19 w Latarni na Wenei. Wstęp wolny, a samo wydarzenie odbywa się w ramach projektu " Muzyczne podróże z manufakturą".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane