Jesteś tutaj:Kultura Dożynki w Gminie Gniezno - ruszyły zgłoszenia dla wystawców
poniedziałek, 25 lipca 2022 10:10

Dożynki w Gminie Gniezno - ruszyły zgłoszenia dla wystawców

  mn
Dożynki w Gminie Gniezno - ruszyły zgłoszenia dla wystawców zdjęcie nadesłane

Wystawcy chcący prowadzić działalność podczas tegorocznych dożynek Gminy Gniezno mogą się już zgłaszać.

Tegoroczne Dożynki Gminy Gniezno odbędą się w Woli Skorzęckiej w niedzielę 11 września 2022 roku przy placu zabaw. W związku z tym można już zgłaszać chęć prowadzenia wszelkiej działalności handlowej, usługowej, informacyjno-promocyjnej, rozrywkowej, itp. na terenie organizowanych dożynek.

W tym celu należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zarządzenie oraz wzór zgłoszenia znajduje się w linku pod tekstem. Wypełniony wniosek należy przesłać lub dostarczyć do Urzędu Gminy Gniezno al. Reymonta 9-11, 62-200 Gniezno.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 61 424 57 53 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 sierpnia 2022 roku.

http://www.urzadgminy.gniezno.pl/gniezno/zasoby/files/zarzadzenia/2022/61-2022.pdf

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane