Jesteś tutaj:Kultura Muzykoza zagrała po raz pierwszy
czwartek, 11 sierpnia 2016 11:19

Muzykoza zagrała po raz pierwszy

 

Muzykoza to cykl trzech bloków koncertowych, podczas których zbierane są pieniądze na budowę szpitala onkologicznego dla dzieci.

Muzykoza to inicjatywa gnieźnieńskiej grupy Unusual Events, która wspólnie ze Stowarzyszeniem Dzieciaki Chojraki zbiera pieniądze na budowę kliniki dla dzieci z nowotworami.

Inicjatywa rozpoczęła się w środę 10 sierpnia koncertami trzech rockowych grup: Fuse, Create oraz Camping Hill. Fuse to zespół, który jest już znany gnieźnieńskiej publiczności. Zespół występował jako duet gitarzystów wspierany przez perkusistę. Podczas Muzykozy zaprezentował się w rozszerzonym składzie, w którym pojawił się basista oraz wokalistkę prezentując swój nowy materiał.

Występ zespołu Create okazał się pozytywnym zaskoczeniem. Młodzi muzycy tworzą świetnie współgrający band z bardzo dobrym wokalistą. W repertuarze Create pojawiły się między innymi covery Dawida Podsiadło. Ostatni zespół – Camping Hill – przyjechał do Gniezna ze Śremu. Był to pierwszy występ zespołu w naszym mieście. Grupa wprowadziła swoim koncertem pozytywny nastrój kończąc nim pierwszy dzień Muzykozy.

Zapraszamy na Rynek od godziny 18:00. Podczas pierwszego dnia zbiórki udało się zebrać kwotę w wysokości 1265,87 zł. W czwartek 11 sierpnia na scenie Muzykozy zaprezentują się hip-hopowe składy.

1 komentarz

  • Link do komentarza qwerty czwartek, 11 sierpnia 2016 18:37 napisane przez qwerty

    CREATE
    MAMY WOKALISTKĘ JESZCZE !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane