Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

W mediach społecznościowych rozsyłany jest link łudząco podobny do serwisów internetowych, którego nadawcy tylko czekają na to, by wyłudzić dane osobowe.

W kolejną rocznicę wydarzenia z 21 stycznia 1945 roku, przedstawiciele gnieźnieńskiej lewicy pojawili się na cmentarzu przy ul. Witkowskiej, gdzie złożyli kwiaty i znicze przy dwóch miejscach pamięci.

czwartek, 21 stycznia 2021 10:55

30 nowych zakażeń

W czwartkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Dzwonnica stojąca od przeszło 30 lat przy kościele bł. Bogumiła na os. Ustronie od kilku dni jest - dosłownie - wyłączona. To efekt maili, które miały wpłynąć do Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

czwartek, 21 stycznia 2021 09:06

Pracownicy ZOL apelują o ratowanie zakładu

Personel Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, działającego przy ul. Orzeszkowej w Gnieźnie, mają obawy o dalszą sytuację ich miejsc pracy oraz ośrodka, w którym przebywają pacjenci.

czwartek, 21 stycznia 2021 08:38

Kronika miejscowa - 21 stycznia 1932 roku

Drobne kradzieże dokonywane w mieszkaniach były prawdziwą plagą okresu międzywojennego. Dziennik "Lech" na bieżąco starał się donosić o stratach, poniesionych przez gnieźnian.

Profesjonalne umundurowanie bojowe trafiło do piętnastu jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu gnieźnieńskiego.

środa, 20 stycznia 2021 12:04

Nowi naczelnicy gnieźnieńskiej drogówki

Wydział Ruchu Drogowego gnieźnieńskiej komendy policji ma nowych naczelników, którzy objęli już swoje stanowiska.

środa, 20 stycznia 2021 10:59

22 nowe zakażenia i 1 zgon

W środowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Na gorącym uczynku policjanci prewencji zatrzymali 20-latka, który w jednej z restauracji zniszczył ekran monitora kiosku samoobsługowego. 

Strona 1 z 596

Ostatnio dodane